Apie mus

Sveiki atvykę į Klaipėdos uostą, vieną didžiausių ir giliausias tradicijas turinčių uostų Baltijos valstybėse! Klaipėda – seniausias Lietuvos miestas, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1252 metų. Pačioje miesto širdyje, XIII amžiaus istorinės piliavietės teritorijoje, įsikūręs ir visada Jūsų paslaugoms - mažųjų pramoginių laivų ir jachtų KLAIPĖDOS PILIES UOSTAS.
Mūsų uostas - jauki sala buriuotojams ir visiems mėgstantiem leisti laiką ant vandens. 
Danės upės žiotyse įsikūręs uostelis yra ties vartais į Kuršių marias ir Nemuno deltos baseiną - vienoje pusėje ir Baltijos jūra – kitoje. Tai unikali vieta vandens turizmui ir pramogoms. Aplankykite Klaipėdos senamiestį, kur galėsite įsigyti unikalių juvelyrinių dirbinių iš „lietuvišku auksu“ vadinamo gintaro, pasivaikščioti akmenimis grįstomis gatvėmis, aplankyti muziejus.
Lietuva didžiuojasi savo gražia gamta, todėl gerai praleidę laiką ir pailsėję KLAIPĖDOS PILIES UOSTE galėsite vykti toliau į UNESCO paveldo sąrašus įrašyta Kuršių Neriją (Juodkrantę, Nidą), „lietuvišką Veneciją“ – Mingę, paukščių Meką – Ventę.
Profesionalus KLAIPĖDOS PILIES UOSTO darbuotojų kolektyvas pasirūpins, kad viešnagė Jums būtų maloni ir be rūpesčių. Pas mus gausite visas reikiamas paslaugas, patarimus ir informaciją.
Kreipkite laivo pirmagalį mūsų link, koordinatės: 55° 42.414 N 21° 07.605 E
Laukiame Jūsų KLAIPĖDOS PILIES UOSTE!